Competitions
  • Lai popularizētu piena produktu lietošanu uzturā, pārsteigtu Latvijas patērētājus ar jaunām garšām un apkopotu piena pārstrādes uzņēmumu un meistaru pieredzi, 8. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2022” tika apbalvoti piena produktu konkursa godalgoto vietu ieguvēji.

  • 1.septembrī notika LPCS tradicionālā “Piena balle”, kurā tika atklāti šī gada piena produktu konkursa uzvarētāji 8 kategorijās. Laureāti tiks apbalvoti arī 8. septembrī starptautiskajā izstādē “Riga Food 2022” ar medaļām.

  • Lai veicinātu augstas kvalitātes iepakojuma ražošanas un iepakojuma dizaina izstrādes attīstību, Latvijas Iepakojuma asociācija (LIA) kopš 1996. gada organizē nacionālo konkursu LABĀKAIS IEPAKOJUMS LATVIJĀ. 

  • Lai popularizētu piena produktu lietošanu uzturā, pārsteigtu Latvijas patērētājus ar jaunām garšām un apkopotu piena pārstrādes uzņēmumu un meistaru pieredzi, 9. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2021” tika apbalvoti piena produktu un iepakojuma konkursa godalgoto vietu ieguvēji.

  • Kooperatīvā sabiedrība “Latvijas Piensaimnieku Centrālā Savienība” (LPCS) sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1 un biedrību “Latvijas Iepakojuma asociāciju” (LIA) izsludina un organizē Latvijā ražoto piena produktu un iepakojuma konkursu. Dalība konkursā ir lieliska iespēja ikvienam uzņēmumam popularizēt savu veikumu un apstiprināt labākā piena produktu ražotāja statusu.

  • In order to promote the consumption of dairy products, to surprise Latvian consumers with new, unusual flavours and to bring together the experience of dairy companies and masters, the winners of the dairy products and packaging competition were announced and awarded during the opening ceremony of the international food fair Riga Food 2020 on 9 September.

  • Lai popularizētu piena produktu lietošanu uzturā, pārsteigtu Latvijas patērētājus ar jaunām, vēl nesavienotām garšu kombinācijām un apkopotu piena pārstrādes uzņēmumu un meistaru pieredzi, 4. septembrī izstādē “Riga Food 2019” tika paziņoti un apbalvoti Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkursa uzvarētāji.

  • 5. septembrī, izstādē “Riga Food 2018” paziņoja un apbalvoja Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkursa uzvarētājus vairākas kategorijās: “Gada jaunais produkts”, “Biezpiens ar tauku saturu 0,5%”, “Goudas tipa siers”, “Kefīrs ar tauku saturu līdz 2,5%” un “Saldie biezpiena izstrādājumi”.

  • Šodien, 6.septembrī izstādē “Riga Food 2017” tika paziņoti un apbalvoti Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkursa uzvarētāji divās kategorijās – “Gada jaunais produkts” un “Skābais krējums ar tauku saturu 20 %”.  Konkursa mērķis ir popularizēt piena produktu nozīmi ikdienas uzturā un parādīt, cik daudz un dažādus veselīgus produktus Latvijas pārstrādes uzņēmumi un meistari spēj saražot, sniedzot aizvien jaunas garšas ikvienam patērētājam.